Nicolas Cage’in oğlu Weston Cage annesini dövdü! Polis soruşturma başlattı

Nicolas Cage’in en büyük oğlu, annesinin evinde yaşanan olay sonrasında sorgulanmak üzere polis tarafından aranıyor.

TMZ’de yer alan habere göre, dünyaca ünlü oyuncu Nicolas Cage’nin 33 yaşındaki oğlu Weston, annesi Christina Fulton’un da dahil olduğu bir darp raporunda şüpheli olarak adlandırıldı.

HASTANEYE GİTMEK İSTEMEDİ

İddialara göre, anne-oğul arasında başlayan sözlü tartışma, fiziksel etkileşime döndü. 28 Nisan’da yaşanan olayın ardından, gelen ambulans ekipleri Fulton’u hastaneye götürmek istedi fakat Nicolas Cage’nin eski eşi bunu reddetti.

OLAYIN ARDINDAN KAÇMIŞ

Daily Mail’in haberine göre olay günü polisler eve geldiğinde, Weston’un gitmiş olduğunu gördü. Bu sebeple, kolluk kuvvetlerinin davanın ağır suç olarak değerlendirilip değerlendirilmeyeceğine karar vereceğini bildirdiler.

OĞLUNU SAVUNDU

Yabancı kaynaklara göre Futon, oğlunun bazı duygusal problemlerle uğraştığını iddia etti. Darp edildiği söylenen anne, tartışmayı yalanladı ve konunun mahremiyetini istedi.

MORLUKLAR DİKKATLERDEN KAÇMADI

Nicolas Cage gibi ünlü bir oyuncu olan Christina Fulton’ın Los Angeles’ta yürüdüğü sırada, yanaklarında ve alnında da solmakta olan sarı izler olduğu görüldü. Müzisyen olan Weston Cage’in adı daha önce de kazalar ve şiddet olaylarıyla anılmıştı.

DAVALARLA UĞRAŞIYORLARDI

Weston, ayrı yaşadığı eşi Hila Arounian’ı zimmetine 100.000 dolar geçirdiği iddiasıyla dava etmişti. İkiz kızlarını göremediğini iddia eden Weston, yasaklama emri çıkarmaya çalıştığı biliniyor.

HAPİS YATACAKTI

Oscar ödüllü aktör Nicolas Cage’in oğlu Weston Cage, 2017 yılının şubat ayında trafik kazasına karışmıştı. Weston’un alkollü olduğu belirlenmişti ve mahkeme kendisine ya 45 gün cezaevinde yatmasına ya da 350 saat kamu hizmetinde bulunmasına ve üç aylık bir alkol tedavisi programına katılmasına hükmetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir